Google yerel rehberler için takipleşme özelliğini aktif etti
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE
Google yerel rehberler için  takipleşme özelliğini aktif etti
1.04.2021

GOOGLE YEREL REHBERLER İÇİN TAKİPLEŞME ÖZELLİĞİNİ AKTİF ETTİ

Google haritalar üzerinde konumlar ve marka hesaplarına yorum yapan yerel rehberlerin birbirileri ile takipleşme özelliğini aktif etti.

Google Sosyal Medya platformlarında farklı bir bakış açısı ile yeni bir boyut kazandırmayı deniyor. Haritalar kullanıcıları yerel rehberler olarak seviyelendirilmekte ve kendi aralarında bir çok etkinlikler düzenleyerek çok sayıda işletmenin Google da doğru konumlandırılmaları için çalışmaktadır.

Çok gezen, iyi fotoğraf çeken, iyi yorum yazan veya çevresi ile ilgili iyi bir araştırmacı olan kişiler kolaylıkla Google Haritalarda ilk önlerine çıkan firmaya yorum yazarak Yerel Rehberler arasına katılabiliyor.

Google Haritalar tüm sosyal medya güncellemelerini artık @GoogleMaps hesabında yayınlama kararı aldı.

Nisan ayı itibarı ile, Yerel Rehberler sosyal medya kanallarını kapatarak güncellemeleri @GoogleMaps hesaplarına taşındı.

Nar Bilişim Teknolojileri yöneticisi Ergün TÜTMEZ olarak Google Yerel Rehberliği ve Ajans olarak da Google My Business (Benim İşletmem) ile ilgili destek ve geliştirme hizmetleri sunmaktayız. www.narbilisim.com sitemizi takipte kalın güncel gelişmeleri takip edin.

.fixed-nav-item a

MERHABA!