Nar Bilişim I İstanbul Onkoloji Hastanesi Web Sitesi Tasarımı
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE
Marka iletişim stratejilerine uygun olarak detaylandırdığımız kurumsal kimlik, web sitesi tasarım ve yazılımını AdWords reklamları ile desteledik.

KURUMSAL KİMLİK

Markanın ihtiyacı olan tüm kurumsal kimlik uygulamalarının marka iletişim stratejilerine göre belirlenip, çalışılması. Planladığımız marka iletişim stratejilerine uygun olarak detaylandırdığımız kurumsal kimlik çalışma detaylarımız logo- broşür- katalog-dergi görsel yönetimi – kurum içi çeşitli yayın ve kaynaklara görsel design- bir hastane için ihtiyaç duyulan her türlü kurumsal kimlik materyalinin marka stratejisine uygun olarak düzenlenmesi.

Istanbul Onkoloji Hastanesi Responsive Desktop

WEB SİTESİ

Markaya özel kullanıcı dostu ve responsive web site tasarımı ve yazılımı. Özel yazılmış admin paneli ile kolay kullanım ve güncelleme imkanı.

Istanbul Onkoloji Hastanesi Responsive Desktop

MOBİL SİTE TASARIMI

Mobil cihazlar için kullanıcılara yön gösteren, kolayca iletişime geçmelerini sağlayacak, kullanıcı dostu ve hedef odaklı özel mobil site tasarımı...

  • Istanbul Onkoloji Hastanesi Mobil
  • Istanbul Onkoloji Hastanesi Mobil
  • Istanbul Onkoloji Hastanesi Mobil

GOOGLE SEO

Markanın internet ortamında bilinirliğini ve görünürlügünü artıracak nitelikte stratejik seo yönetimi

ADWORDS

Rakiplerinden ayrışacak etkin bir adwords stratejisi ile adwords yönetimi.

ONLINE RANDEVU SİSTEMİ

Kurum için son derece önemli bir modül olan online randevu sisteminin web içinde aktif bir şekilde kullanıcı odaklı yazılım esası ile geliştirilmesi ve yönetilmesi. Doktorunuza Danışın modülü ile web site ziyaretçilerinin sorduğu soruların user friendly web yazılım ve arayüzü ile kolayca cevaplanmasının sağlanması.. Labaratuvar sonuçları , online randevu, doktorunuza danışın gibi bir hastane web sitesi için gerekli olan online modüller ile hasta iletişim ve etkileşiminin artırılması.. 

  • ​​Istanbul Onkoloji Hastanesi Menu
  • Istanbul Onkoloji Hastanesi Uzmaniniza Sorunuz

İŞ YÖNETİM YAZILIMI

Kurumun zaman ve maliyetlerinde artı değer yaratarak kurumsal iş yönetim sistemlerinin bütün alt yapısını ve operasyonel süreçlerininin yönetimi.

SOSYAL MEDYA

Markaya özel içerik stratejileri ve digital projeler ile marka bilinirliğini ve farkındalığını artırıcı etkli iletişim kampanyaları ile sosyal medya yönetiminin yapılması.

  • Istanbul Onkoloji Hastanesi Sosyal Medya 23 Nisan
  • Istanbul Onkoloji Hastanesi Sosyal Medya Anneler Gunu

MASAÜSTÜ YAYINCILIK

 
Sağlıkta uzmanız!

Sağlık sektöründeki  tüm referanslarımızı incelemek için www.saglikdigital.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

.fixed-nav-item a

MERHABA!