Nar Patent Marka tescil Hizmetleri
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE

NAR PATENT

Marka tescili, patent, faydalı model tescili ve marka danışmanlık hizmetleri Nar Patent birimimiz tarafından yürütülmektedir.

 

DİKKAT!!!  Bir işletmenin olmazsa olmazı, TPE nezdinde markasının tescilli olmasıdır.Marka tescili, patent, faydalı model tescili ve marka danışmanlık hizmetleri Nar Patent birimimiz tarafından yürütülmektedir.

NAR PATENT MARKA TESCİL HİZMETLERİ

Bir işletmenin özellikle dijital mecrada yer alacak bir işletmenin olmazsa olmazı markasının tescilli olmasıdır. Nar bilişim firmamızı daha çok yeni girişimciler ile kurumsallaşmaya çalışan firmalar tercih ettiğinden başlangıç olarak logo tasarım ve tasarlanan bu logonun tescil işleminin yapılmasını sağlarız. Peki marka tescili nedir? İşletmelerin ürün veya hizmetlerini, bir başka işletmenin ürün veya hizmetlerinden ayırt etmeye yarayan sözcüklerden, kişi adlarından, ünvanlardan, şekillerden, harflerden, sayılardan oluşan her türlü işaret ve sembollere Marka denir.

İşletmeler uzun yıllar emek harcayarak büyüttükleri ürün ve hizmetlerinin adlarını, simgelerini, logolarını, ünvanlarını; Markalar ticaret unvanlarında yer alıp, ticaret siciline kayıt ettirilmiş olsa dahi 556 Sayılı Markaların Korunması hakkında KHK hükümlerince belirtildiği gibi Türk Patent Enstitüsü’nce tescil etmemişlerse yasal olarak o markanın sahibi değillerdir.

Tescilli markalar şirketlerin ticari emtiası/malı şeklinde işlem görmektedir. Alınır, satılır, devredilir...Marka sahibi olunca neler yapılabilir?

  •     Franchise verilebilir.
  •     Lisans yöntemi ile markanız kiralanabilir.
  •     KOSGEB girişimci ve kurumsallaşma teşviklerinden yaranılabilir.
  •     Teminat göstererek banka işlemlerinde kullanılabilir.
  •     Com.tr Alan adına sahip olunabilir.

 

 

 

İstanbul Marka Tescili      Radyoloji Marka Tescili     Vidalli Marka Tescili    Deri Marka Tesclii     Velibaba Marka Tescili      Hastane Marka Tescil          Umey Marka Tescil Hizmeti     magazin-marka-tescili         Babyneo Marka Tescili              dent-marka-tescili

 

  

.fixed-nav-item a

MERHABA!