Web Tabanlı Size Özel Yazılım Çözümleri
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE

WEB TABANLI ÖZEL YAZILIMLAR

İşletmeniz için en kolay çözüm; size özel web tabanlı iş yönetim yazılımları geliştiriyoruz.

 


"​Online İş Takip Yazılımı bir başka deyişle online CRM artık küçük orta düzey şirketlerin kurumsal standardı oluyor."

Şirketler iş takip sistemleri ile; kendi içerisindeki iletişimini, yöneticileri ile olan raporlamalarını ve en önemlisi de müşterileri ile olan ilişkilerini, gelişen teknoloji ve hızlı iletişim araçlarına entegre ederek hem zamandan tasarruf ediyor hem de hizmet kalitesini geliştirerek çözüm sağlamaktadırlar.
 

 

Önceleri telefon ve web sitesi ile müşterileri ile az sayıda günlük iletişim sağlayan şirketler artık gün içerisinde e-mail, web sitesi ve sosyal medya ile çok sayıda müşterisi ile takip edilemeyecek düzeyde iletişim içerisindedirler.
 

Gelişen bu iletişim ağının şirketin kendi yönetiminde olması, güvenli olması, süreçlere bölünerek zamanlanmış görevler eşliğinde takip edilmesi, yöneticilere raporlanması gittikçe daha çok ihtiyaç haline gelmektedir. Bu ihtiyacı şirketlerin kurumsal kimliği ve iş anlayışı ile birleştirerek şirkete özel kurumsal iş takip yazılımı yapılması en doğru çözüm haline gelmiştir.
 

Kurumsal iş takip yazılımı şirketin kendi organizasyon şeması, idari yapısı  ve merkezlerine uygun şekilde tasarlanması önemlidir. Şirket dahilinde girdilerin, çıktıların paylaşılarak yazılıma girilmesi ve bütün personelin katılması bu organizasyonel platformu güçlendirmektedir.
 

Nar Bilişim 2007 yılında başladığı iş hayatına 2009 yılından itibaren web tabanlı CRM modülleri üzerinde araştırmalar ve uygulamalar yapmıştır.2010 yılında Türkiye’nin en büyük radyoloji gurubu olan Radyoloji Online Gurubu şirketlerine ortak platformda web tabanlı online iş yönetim yazılımı geliştirmiş ve yaklaşık 150 personelin bu yazılımı aktif kullanmasını sağlamıştır. Sonraki yıllardan günümüze farklı sektörlerden yaklaşık 20 şirketin iş yönetim yazılımlarını geliştirmiş ve destek hizmetini vermeye devam etmektedir.
 

Nar Bilişim’in web tabanlı CRM yazılımları her sektörden bir sanayi kuruluşu ve her büyüklükteki işletmeler için mükemmel bir çözümdür. Bu çözümün kapsamını ve sizler için yapabileceğimiz işinizi kolaylaştırma modüllerimizi sizlerle paylaşmak isteriz.

 

.fixed-nav-item a

MERHABA!