Google Adwords Partner Ajans, Profesyonel Hesap Yönetimi
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE

GOOGLE ADWORDS

Google İş Ortağı Olmaktan Gurur Duyuyoruz! Google Premier Partner olarak müşterilerimizin AdWords hesaplarını yönetmek üzere Google tarafından sertifikalandırılmış, güvenilir uzmanlara sahibiz.

 


"AdWords, reklamlarınızı doğru kişilere, doğru yerde, göstermeye yardımcı olan karmaşık bir hedefleme sistemine sahiptir. "

 


Yaptığımız işin gereği Google ile ilişki kurmamamız düşünülemezdi. Google bu mesleğe başlarken henüz yeni yeni semalarda görünürken çok basit bir indeksleme ile start alıp bugünkü noktalara gelebileceğini kim bilebilirdi ki! Google bugün tüm dünyada bilgiye yön veren olağanüstü bir platform, inanılmaz bir network'e sahip bir iletişim aracı, devasal bir iş ticareti geliştirme aracı olmuş durumda.

Bu büyük network de reklam veren olarak yer almanın aracı olan Google Adwords ün ne olduğu ve bu hizmeti nasıl verdiğimize dair detaylar yer almaktadır.


Google Adwords Nedir?

AdWords, işletmelerin müşterileri ile bağlantı kurmasına yardımcı olan bir çevrimiçi reklamcılık aracıdır. Çevrimiçi reklamınızı oluşturursunuz, AdWords'e kimlere ulaşmak istediğinizi söylersiniz ve AdWords reklamlarınızı o kişilerin ekranında gösterir. Temel olarak Google Adwords'ün yaptığı budur.

google adwords seo


Adwords Nasıl Çalışır?

AdWords, reklamlarınızı doğru kişilere doğru yerde, doğru yerde, göstermeye yardımcı olan karmaşık bir hedefleme sistemine sahiptir. Kampanyalarınızı hedeflemek için anahtar kelimeleri, konumu, demografik bilgileri ve daha fazlasını kullanın.

Müşteriler, reklamlarınızı arama sonuçlarında, Google'da veya iş ortağı web sitelerinde veya mobil uygulamalarda görebilir; hepsi AdWords kampanyanızı nasıl oluşturduğunuza bağlıdır.

google adwords nedir

AdWords bütçenizi kontrol etmenizi sağlar. Aylık, günlük ve reklam başına ne kadar harcama yapacağınızı seçersiniz. Minimum ve maksimum değerleri kendi reklam zaman planlamanıza göre girebilirsiniz. 

google adwords hesap

Adwords Reklam Seçenekleri Nelerdir?

Metin Reklam / Text Reklam; En yaygın Arama ağı türü, açıklayıcı bir başlık, web sitesi URL'si ve bir harekete geçirici mesaj gibi açıklayıcı metin içerir.

Reklam uzantıları; metin reklamınıza işletmenizin adresi veya telefon numarası gibi ek bilgiler sağlar

Alışveriş Reklamları; Bir görüntüye ek olarak, alışveriş reklamlarında ürün ve fiyatlandırma bilgileri bulunur; böylece kullanıcılar, reklamınızı tıklamadan önce sattıklarınız hakkında güçlü bir fikir kazanır. Büyük bir ürün envanteri, çok sayıda ürün çeşidini yönetiyorsanız idealdir.

Resim reklamlar; Google Görüntülü Reklam Ağı'ndaki web sitelerine göz atarken dikkatleri çeker.

Video reklamlar; yalnızca bağımsız bir video reklamı veya başka bir akışlı videonun içinde çalışan bir video reklamı gibi ses çıkarır.

Uygulama tanıtım reklamları; Müşterilerinizi uygulamanızı indirmek için bir uygulama mağazasına gönderir veya doğrudan uygulamanıza derin bir bağlantı ekler.

Yalnızca telefon araması üreten reklamlar; müşterilerinizin reklamınızı tıklayarak doğrudan işletmenizi aramasına izin verir. Aramaları gerçekleştirebilecek cihazlardan işinize gelen telefon görüşmelerini artırmak için kullanışlıdırlar.

Zengin medya reklamları; Zengin medya reklamları, genellikle animasyon veya başka türde hareketler içeren çekici reklam biçimleridir.

Görüntülü Reklam Ağı, sayfaları ve onları gösteren uygulamaları eşleştirmek için ayarlanan reklamlar sunar. Görüntüleyenlerin bu reklamları görme olasılıkları, izleyicilerin geldiği içeriğe uyduğundan ve farkındalık yaratmaya, düşünceyi etkilemeye ve harekete geçmeye yardımcı olmak için uzun bir yol kat edebilirler.

 

Adwords de uzman desteği ile kişisel hesap arasındaki fark nedir?

Adwords ü basit anlamda kendiniz hesap oluşturarak kullanabileceğiniz gibi, Google Adwords Reklamcılığı Sertifikalı uzmanı veya Google Partner Rozetli Nar Digital Gibi reklam ajansları ile hesabınızı açtırabilir ve yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Her ikisi arasındaki çok büyük olan fark TBM (tıklama başı maliyet), Hedefleme, Dönüşüm oranı gibi bir çok konuda uzman ajansın sağlayacağı birim maliyetlerin minimum %50 daha düşük olmasını sağlaması, başka bir deyişle performansı daha iyi sağlamasıdır. 


Google Adwords Hesap Yönetimi

Nar Digital Google Premium Partneridir. Beraberinde Google Analystics Partneri, Google My Business, Google Tag Manager  ve Google Search Console hesap yöneticisidir. Reklam veren müşterinin hedefine ulaşması için diğer Google uygulamaları ile bağlantıların olması ve düzgün yapılandırılması da önemlidir.

Yapacağımız ön görüşme ile hedef kitleniz ve anahtar kelime analizleriniz yapılmaktadır. Olması gereken bütçe ve geri dönüş oranları hakkında bilgilendirilirsiniz. İşe başlarken harcanacak bütçe ve hedef belirgin olmalıdır. 


Google Adwords Ücretlendirme

Nar Digital Adwords hizmetini hesabınızın kurulumunu yapmadan önce kurulum ücretini almaktadır. Reklam yönetiminin de tarafımızdan yapılması durumunda aylık bütçenizin yönetimi yapılır ve bütçeniz üzerinden %12 hizmet ücreti talep etmektedir. Uzun süreli anlaşmalar ve bütçe nin yüksek olması durumunda hizmet bedeli daha da uygun olabilir. 

 

 


Seo & Adwords Yatırımlarınızdan En İyi Sonucu Almak İçin Nar Bilişim!

Google Premium Partner olarak müşterilerimizin AdWords hesaplarını yönetmek üzere Google tarafından sertifikalandırılmış, güvenilir uzmanlara sahibiz.Etkili bir SEO Hizmeti ve Adwords yönetimiyle markanızın internet ortamındaki itibarını ve değerini artırarak potansiyel yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. İşinizin değerini ve etki ağını artırmak müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmamak için nitelikli bir seo ve adwords yönetimi gerçekleştirmelisiniz. 
 

Google Partner üyesi Nar Bilişim alanında uzman kadrosuyla Seo ve Adwords yönetimi konusunda danışmanlık vermiş olduğu müşterilerine internet ortamında kalıcı bir değer yaratmak üzerine çalışır.

İnternet ortamında bilinirliğinizi ve görünürlüğünüzü artırmak, hedef kitleniz ile ürününüzü en doğru zamanda buluşturmak için Nar Bilişim en doğru çözüm ortağınızdır.

 

 

.fixed-nav-item a

MERHABA!