Dijital Ajanslar, Dijital Web Tasarım Ajansları
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE
Dijital Ajanslar, Dijital Web Tasarım Ajansları
12.07.2017

DİJİTAL AJANSLAR

Bilişim, Web Tasarım, bilgisayar, vb şirket uzantıları yerini Dijital Ajans ve Dijital Web Ajansı Tabirine Bıraktı...

90 lı yıllarda Bilgisayar firmaları revaşta idi, 2000 li yıllarda bilişim ünvanı oem, network, sistem, danışmanlık, web tasarım hizmetleri yapan firmaların ünvanı halinde trend duruma geldi. 2010 yılından sonra ise artık bir önceki dönemin sektör içi farklılıkları ayrışarak web tasarım, web destek, içerik oluşturma, internette tanıtım ajansları, tasarım ajansları interactive kreatif uzantılarını denediler. Sonuç olarak günümüzde aşağıdaki uzantlar ile firmalar artık düzenini sağlamış görünmekteler.

  • Logo kurumsal kimlik katalog tasarımı yapan firmalar - Dijital Tasarım Ajansı
  • Web tasarım firmaları  - Web Tasarım Ajansı
  • Sadece sosyal medya hizmeti yapanlar – Sosyal Medya Ajansı
  • Haber ve haberlerde tanıtım amaçlı firmalar  - Dijital Haber Ajansı
  • SEO hizmeti veren firmalar – SEO Ajansı
  • Google Reklamcılığı, youtube reklamcılığı faaliyeti gösteren firmalar  - Google Reklam Ajansı
  • Bir projeye odaklı olarak bütün dijital ortamlarda pazarlamasına odaklanan firmalar – Dijital Pazarlama
  • Hem logo tasarım kurumsal kimlik tasarımı, destek ve güncelleme, sosyal medya, seo ve web tasarımı yapan firmalar – Dijital Ajans uzantılarını kullanmaya başladılar.

Firmanız için doğru hizmeti almak için her defasında belirttiğimiz gibi hedefi doğru belirlemelisiniz ve bu hedefe uygun çalışmalar yapmalısınız. Hedefinize ulaşmanızda size uygun firmayı seçmek için yararlı düşündüğümüz yukarıdaki bilgiler yol gösterici olacaktır. Zira piyasada çokça tecrübesiz, yapılan işlerde telif hakkını yok sayıp, yaratıcılığı önemsiz sayıp,  başka yerden kopya imageler ve kodlar kullananlar mı dersiniz, programlama ve yazılımı hazır template veya açık kaynak kodlu yazılım evirip çevirerek kullananlarmı dersiniz, mesleğin sürdürülebilirlik, güvenlik ve geliştirme unsurlarını göz ardı ederek günü kurtarmaya çalışan firmalar mı dersiniz her türlüsü var.  Bütün bunlar sizin kendi web sitenizin yani firmanızın dijital mecralarda kötü deneyim yaşamasına sebep olabilir. 

2006 yılından beri Maltepe’de web hizmeti veren firmamız Nar Bilişim yukarıdaki sınıflamalardan Dijital uzantısını seçerek uluslararası düzeyde temsiliyeti de hedeflediğinden dolayı Nar Digital olarak Marka Tescil Hizmet sürecini tamamlamıştır.

Maltepe’nin ilk Dijital Ajanslarından olan Nar Bilişim Dijital Ajansı, Logo, kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı, web sitesi tasarımı ve web sitesi yazılımı ile dijital pazarlama hizmetlerini sağlık, lojistik, hizmet ve inşaat sektörü başta olmak üzere vermektedir.

Maltepe’de Dijital web ajansı, Nar Ajans, Nar Dijital, Nar Dijital web tasarım ajansı….

.fixed-nav-item a

MERHABA!