ShipsGo
logoload
Yükleniyor...
TEKLİF İSTE
Türkiye ve Dünyada bir ilk olan bütün dünyadaki deniz nakliye şirketlerinin limandan limana taşıdıkları konteynerları tek adresten takip edebilme, raporlama ve daha fazlasını sunan global girişimcilik projesidir.

 

 

Girişimcilik ve StartUp Yolculuğunda ShipsGo

Denizyolu Lojistiğinde Türkiye’nin En Başarılı Start Up projelerinden biri olan ShipsGo.com iş fikrinin oluşturulmasından, logo tasarımlarına, Kurumsal Kimlik çalışmalarından tanıtım çalışmalarına Narbilişim Dijital Ajansımızın gurur kaynaklarındandır.

ShipsGo Uluslararası Deniz Lojistiği ile ithalat ve ihracat sektörünün rehberi, aynı zamanda nereden nereye kimler gider, hangi zamanda gider, hangi performans ile gider sorularına dünya çapında %100 e yakın doğruluk oranı ile yanıt veren projedir. Sektörde yer alan aracı lojistik firmalarının üye olarak yüklerini takip ederek, şirketlerini yönlendirici, karlılığını arttıracakları taşıma raporları ve istatistiklerle  doğru kararlar almalarını sağlamaktadır.

Gururluyuz! ShipsGo Global Fon Desteği Aldı…

2015 yılından bu yana yazılım geliştirme ve yazılım destek hizmeti verdiğimiz Shipsgo 2020 yılında dünyanın 60+ ülkesinden yüzlerce lojistik devine hizmet vermiş ve 2021 yılı başında ise İngiltere merkezli Vinci firmasından yatırım desteği aldı.

Son derece başarılı bir iş fikri ile değerli yöneticilerini ve bu fikrin başarılı şekilde uygulandığı tasarım ve yazılım çalışmalarımız ile başarıda en büyük pay sahiplerinden olan ShipsGo nun birbirinden değerli, çalışkan ve inovatif ekibini yürekten kutluyoruz. Ülkemiz adına çok değerli olan bu girişim projesinin istihdama olan katkısı, yabancı fon girişi, yurtdışında oluşan Türk Yazılımı algısına potitif katlısı ile desteklenmesi dileklerimiz ile başarılarının artarak süreceğine inanıyoruz.

ShipsGo Tasarım Yazılım Geliştirme ve Modüller

 

Kullanıcı Dostu Sade ve Şık Ana Sayfa Tasarımı

 

 

Limandan Limana Servis Arama

 

ShipsGo ile İşlerinizi Büyütün

 

Kredili Üyelik Sistemi, Trial Üyelik, Ücretli Üyelik Sistemi ve iyzico Sanal Pos Entegrasyonu

 

 

 

 

.fixed-nav-item a

MERHABA!